DAIHATSU

Daihatsu: «ми робимо це компактно»

      У далекому 1907 р. компанія Daihatsu ще називалася “Hatsudoki Seizo Kaisha” і займалася збиранням мотоциклів, велосипедів та моторів для них. І лише 1937 р. з'явилася перша машина цієї фірми – пікап моделі FA.

    Триколісний автомобіль 1951 р. випуску, "Bee", що називався, вже вироблявся під брендом "Daihatsu". А в 1960 р. почалося складання легкої вантажівки Daihatsu HiJet, яка могла перевозити 250 кг вантажу. Через рік компанія представила вантажний автомобіль V200 із вантажопідйомністю вже 2 т.

     У 1967 р. у житті компанії відбулися великі зміни, вона стала частиною концерну Toyota.

    На початку 70-х р.р. стартував випуск серії Delta - цілої плеяди вантажних машин, які могли їздити із завантаженням від 750 кг до 3 т. У той же час збиралися пікапи NewLine та HiLine. У 1976 р. з конвеєрів зійшов перший позашляховик Taft цієї марки. Він оснащувався дизельними та бензиновими двигунами. Через рік була представлена ​​знаменита Daihatsu Charade, спортивна версія якої розвивала потужність до 100 к.с.

     У середині 80-х р.р. компанія показала позашляховик Rocky, який прийшов на зміну моделі Taft у виробничій лінійці. Серпень 1995 р. ознаменувався появою компактного Daihatsu Move, який був призначений для японського ринку.

     До свого 90-річного ювілею Daihatsu випустила такі моделі, як Terios, Mira Classic та Move Custom.

    Маючи за спиною понад 100 років корпоративної історії, компанія Daihatsu залишилася вірною своєму принципу “ми робимо це компактно“, випустивши за цей час понад 20 млн. автомобілів різних класів та призначень.

Авторозбирання Daihatsu: Б/У запчастини з розбирання

    Якщо у вас виникли проблеми з пошуком деталей на свій автомобіль, звертайтеся на нашу розбірку Daihatsu, ми допоможемо правильно підібрати запчастини на Дайхатсу бу, розповімо, як їх коректно встановити.

     Вузли та агрегати, які ми продаємо, надходять до нас із Європи, тому вони мають малий ступінь зношування та перебувають у хорошому стані. У країнах ЄС практикують часту зміну машин, тому вік цих запчастин, як правило, 5-8 років. Вони скрупульозно перевіряються нами перед продажем. А для більшої впевненості, клієнтам нашого розбирання Daihatsu ми пропонуємо на них гарантію.

     У нас немає проблем з довгим відвантаженням товару, тому що всі запчастини на Дайхатсу бу є в наявності на складі. Ми надсилаємо їх покупцям у максимально короткий термін.