DAIHATSU CUORE (1998-2002) запчастини бу

Розбірка Daihatsu Cuore: Б/У запчастини Дайхатсу Куоре з авторозбірки

     Невеликий міський автомобільчик Daihatsu Cuore вперше з'явився в європейських автосалонах у 1981 р. Новинка відразу припала до душі, перш за все жінкам. Машина вироблялася з 3-х та 5-дверними кузовами хетчбек та седан (під назвою Social).

     Спочатку автомобіль комплектувався 3-циліндровим двигуном об'ємом 1,0 л.

У 1988 р. додався мотор з чотирма циліндрами (об'єм 1,3 л). Існували модифікації з переднім та з повним приводом. Незабаром Cuore стала пропонуватися з двигунами об'ємом 1,5 і 1,6 л. Останній був досить потужним і міг видавати 125 л. – вражаючі цифри для такого легкого автомобіля.

     У 1995 та 1998 р.р. відбувся рестайлінг моделі. Були внесені незначні зміни у зовнішній вигляд та інтер'єр.

     У 2002 р. розпочався випуск 6-го покоління Cuore. Аеродинаміку кузова покращили за рахунок розташування капота майже під тим самим кутом, що й лобове скло. Порівняно з 5-м поколінням, в екстер'єрі поменшало округлостей і з'явився ряд стрімких ліній, що підкреслюють рух і швидкість. Колісна база стала більшою, що вплинуло на підвищення рівня комфорту для пасажирів позаду.

   Daihatsu Cuore випускається і зараз. Залежно від ринку, на який поставляється ця модель, вона може називатися також Domino або Charade.

Daihatsu Cuore – мініатюрність та чарівність

   Будь-який автомобіль потребує комплектуючих. Не завжди вдається швидко знайти потрібні деталі. Якщо їх немає, деякі продавці можуть запропонувати термін очікування, наприклад, кілька місяців. Але такий варіант не завжди зручний для автомобіліста, оскільки іноді автомобіль стоїть прямо на СТО, чекаючи комплектуючих. Та й самому водієві завжди хочеться, щоб «залізний кінь» швидше знову зайняв місце в строю.

     Наше розбирання Дайхатсу відправляє запчастини в максимально короткий термін, тому що вони є в наявності на складі. Ці деталі постачаються з Німеччини. У Європі традиційно прийнято купувати новий автомобіль, коли старий відслужив у середньому 5-8 років. Деталі на таких машинах відрізняються малим ступенем виробітку і хорошим станом. Наші спеціалісти завжди перевіряють їх додатково перед продажем. На запчастини на Дайхатсу Шарада (Cuore) поширюється гарантія. Відправлення товару здійснюється в Україну, Росію та країни СНД.

    Якщо у вас залишилися питання щодо запчастин або їх встановлення, зателефонуйте на нашу розбірку Дайхатсу за телефоном (050) 224-00-11.