BMW 3 E46 (1998-2006) запчастини бв

Розбірка BMW E46: Б/У запчастини БМВ Е46 з авторозбирання

     Модель BMW Е46 у 1998 році прийшла на зміну Е36. Вона стала четвертим поколінням 3-ї серії цієї марки. Спочатку покупцям пропонувалися лише седани, а дещо пізніше стали доступні купе, кабріолети, універсали та хетчбеки. Для покупців орієнтованих на спортивний характер їзди існувала комплектація М sport, а для любителів зручної їзди – Comfort та Top Comfort.

     У 2000 році з'явилися повнопривідні версії седанів та універсалів. Вони отримали міжосьовий диференціал, керований електронікою (ADB-X), нові двигуни потужністю від 193 до 231 л. та високотехнологічну коробку передач Sequential M gearbox, що має режим як ручного, так і автоматичного керування.

Всі модифікації, крім 316i compact, комплектувалися системами ABS і ASC+T (антипробуксовочным пристроєм). На седани встановлювався пристрій контролю гальмівних зусиль, а для них 6- циліндрових версій також передбачалася система курсової стійкості DSC.

    Починаючи з 2004 року, поступово знімалися з виробництва різні варіанти Е46. Першим став хетчбек. Потім, за рік, настала черга універсалів. І 2006 року випуск повністю завершився на кабріолетах та купе. Загальний обсяг зібраних автомобілів цієї генерації становив понад 3,2 млн одиниць.

Четверта еволюція третьої серії BMW

     Комплектуючі для моделей багатьох топових автовиробників відрізняються високою ціною. А з роками вони стають дефіцитнішими. Щоб заощадити бюджет та знайти необхідну деталь, автовласники звертаються на розбирання BMW E46. Подібні магазини можуть задовольнити їхні потреби, але завжди постає питання – як зробити правильний вибір та підібрати якісний товар?

     Наше розбирання БМВ Е46 Україна, співпрацюючи з німецькими постачальниками, забезпечує постачання вузлів та агрегатів, які перебувають спочатку в хорошому стані. Це пов'язано з тим, що громадяни Німеччини регулярно купують новинки автопрому, а попередні машини 5-ти, 8-річного віку стають донорами комплектуючих. Такі б запчастини на БМВ Е46 та інші авто – проходять ретельний огляд у наших фахівців, щоб у торговельну мережу не потрапляли деталі непрацездатні і з великим зносом. На ті, що залишаються після відсіву, передбачено гарантію.

    Відправка замовлень на нашому розбиранні БМВ відбувається в стислий термін, тому що всі товарні позиції є в наявності на складі. Їхня доставка можлива територією України, Росії та країн СНД.

    Щоб зв'язатися з нашими консультантами і поставити запитання, зателефонуйте за номером (050) 224-00-11.