CHEVROLET

Chevrolet – класика американського автопрому

     Компанія Chevrolet з'явилася в 1911 р. в результаті співпраці двох людей – Вільяма Дюранта, директора General Motors та гонщика Луї Шевроле.

Уже через рік з'явилася перша модель Classic-Six. Машина була непогана з технічного погляду, але виявилася дорогою багатьом покупців, тому великий попит не користувалася. Цей досвід викликав у товаришів різну реакцію. Дюрант бачив перспективу у дешевих та масових автомобілях. А Шевроле – у представницьких та швидкісних. Через ці розбіжності Шевроле залишив компанію, але її назва залишилася колишньою.

     Втілюючи своє бачення, Дюрант випускає в 1914 р. 2 доступні за ціною моделі Royal Mail і Baby Grand. За ними через 2 роки пішов Chevrolet-490, що став популярним. Машина випускалася до 1922 року. Цю модель 1923-го змінила більш сучасна, під назвою Superior. На початку 30- х років компанія порадувала своїх прихильників установкою на автомобілі незалежної підвіски. Це значно підвищило комфорт, керованість та термін служби шин.

    Під час Другої світової війни Chevrolet працювала на армію США. Перший цивільний автомобіль зійшов з конвеєра 1946 р.

    У 1949 р. виробник представив нові моделі Chevrolet De Luxe і Special, які цілком відповідали духу свого часу. Через чотири роки з'явився легендарний Corvette, який став першою в США серійною спортивною моделлю.

      Наприкінці 60-х компанія показала публіці позашляховик Chevrolet Blazer. Він сподобався автомобілістам за місткість та потужність.

     У 1970 р. Chevrolet показує компактну модель Vega, яка не втратила, однак, спортивного характеру. Випущений через 2 роки Cavalier, був розрахований насамперед на закордонних покупців, але здобув популярність і у себе на батьківщині, в США.

     У 1992 р. компанія порадувала покупців одразу двома новими моделями позашляховиків – Suburban та Blazer. Через 3 роки Blazer отримав звання "Позашляховик року" - за версією журналу Motor Trend. У 1996 році модель Impala SS завершила собою еру великих седанів із заднім приводом. У 2000 роках Chevrolet представила цілу низку нових моделей та оновлені версії старих. Серед них – позашляховик Tahoe, спортивний Camaro, седан Volt із гібридним двигуном, оновлена ​​Corvette Centennial Edition, випущена до 100-річного ювілею компанії.

Розбірка Chevrolet: ми вирішимо вашу проблему з запчастинами

     Наше розбирання Шевроле приходить на допомогу всім, хто шукає недорогі та якісні деталі. Ми пропонуємо запчастини на Chevrolet бу, які пройшли ретельну перевірку і поставляються з Німеччини. Крім того, на них передбачено гарантію.

     Вам не доведеться довго чекати на своє замовлення. Всі товари є на складі, і ми відвантажуємо їх максимально швидко.

     Ви можете замовити запчастини на Шевролі бу, зателефонувавши за телефоном (050) 224-00- 11 або оформивши замовлення на сайті. За цим же номером наші консультанти дадуть відповіді на всі питання. Ми здійснюємо доставку по Україні, Росії та країнам СНД.